Yıldız Silah Pazarlama; 1998 yılından itibaren Yıldız Silah Sanayi av tüfeklerini Türkiye' de avcı ve silahsever dostlara ulaştırmaya hedef edinmiş bir kuruluştur.

2012 yılından itibaren Yıldız Silah Sanayi av tüfeklerinin, tek yetkili Türkiye genel dağıtımı ve pazarlamasını yapmaktadır.


Önceliğimiz güven ve müşteri memnuniyetidir.


Yıldız Silah Pazarlama; her müşterisine özel ilgi göstermektedir. Avcı ve silahsever dostlarımızın ürünlerimizle ilgili özel istekleri karşılanmaktadır. Özel ambalajında koyu damarlı, renkli dipçikli, el gravürlü kişiye özel kol ölçülerinde tüfekleri bünyesinde barındırır. Satış sonrasında teknik bilgi, yedek parça ve garanti konularında müşterilerimizin tüm taleplerine hassasiyetle cevap verilerek maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır.


Yıldız Silah Sanayi Dünya Pazarında;

 


Yıldız Silah Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kuzu yaptığı açıklamada, uzun yıllar Bayır köyünde silah üretimi yaptıktan sonra 1995 yılında Burdur Organize Sanayi Bölgesi'ne taşındıklarını anlattı. Burada 2 fabrikada 200 çalışanla günlük 150 av ve spor tüfeği üretebilir durumda olduklarını belirten Kuzu, tüm şirketi saran bir kalite anlayışı ve müşteri merkezli düşünce tarzını önemsediklerini söyledi.

Fabrikalarında yılda ortalama 45 bin tüfek ürettiklerini vurgulayan Kuzu, "Ürettiğimiz tüfeğin yüzde 95'ini yurt dışına ihraç eden bir firmayız. Bunlar arasında Avrupa, ABD ve bazı Ortadoğu ülkelerini sayabiliriz. Toplam 65 ülkeye yılda 10 milyon dolarlık ihracat yapıyoruz. Silah dışında zaman zaman savunma sanayinin ihtiyaç duyduğu hafif silahların parçalarını da üretiyoruz" dedi.

"3 boyutlu tasarım ve ileri teknoloji kullanıyoruz"

Kuzu, tüfek üretimine geniş kapsamlı bir Ar-Ge ve tasarım planlamasıyla başladıklarını, üretimin her aşamasında 3 boyutlu tasarım ve ileri teknoloji kullandıklarını kaydetti.

Üretim sürecindeki parçaların tamamını kendi bünyelerinde ürettiklerini, dışarıdan fason parça almadıklarına dikkati çeken Kuzu, "Namlular, çatlak kontrollerinin ardından 4140 çelikten delinerek yapılıyor. Ana gövdeler alaşımlı alüminyum ya da 4140 çelikten, dipçikler ve el kundakları fırınlanmış 2, 3, 4 ve 5 numaralı seçilmiş Türk cevizinden üretiliyor" diye konuştu.

Kuzu, Türkiye'de ilk ve tek olarak, süper poze ve çifte kırma av tüfeklerinde namlu birleştirmelerini ve şeritlerin yapıştırılmasını, yüksek ısı hassasiyetine sahip tünel fırında, gümüş kaynakla yaptıklarını belirtti.

Firmalarında 12, 20, 28 ve 36 kalibre süper poze, çifte kırma, yarı otomatik, pompalı ve trap tüfekleri olmak üzere 60 çeşit av ve spor tüfeği ürettiklerini belirten Kuzu, atış testlerinde bin 550 bar yüksek basınçlı fişek kullandıklarını, hedef isabet testlerinde de oldukça başarı sağladıklarını söyledi.

Kuzu, tüm parçaları kendileri ürettikleri için kaliteyi anında kontrol edebildiklerini, bunun da daha yüksek kalitede ürün yapmalarına imkan sağladığını kaydetti.

Yıldız Silah Fiyat Listesi için info@yildizsilahpazarlama.com mail adresimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yıldız Silah Pazarlama - Burdur - 0248 233 99 53 Tasarım & Programlama Burdur Web Design